Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkDopravu
máte
zdarma
Menu

Jak vybírat zastřihovač

Nejen úprava vousů je výsadou mužů. Dnes si již mnoho mužů upravuje v pohodlí domova i vlasy a odstraňuje nežádoucí chloupky z míst, kde se jim nezamlouvají. Ať už se chystáte upravovat si vousy do strniště, stříhat si doma vlasy nebo se zbavovat chloupků z uší, nosu nebo ze zad, je potřeba si správně vybrat zastřihovač. A s tím Vám my pomůžeme.

Jak vybírat zastřihovač

Jak vybírat zastřihovač

Chcete mít jeden zastřihovač na úpravu vousů i vlasů? Nebo hledáte speciální zastřihovač pro úpravu chloupků? Protože je nabídka produktů široká, není snadné vybrat si přesně ten zastřihovač, který bude vyhovovat přímo Vám. Jaké druhy jsou a na které oblasti můžete zastřihovače používat?

Pro vlastní styl vlasů

Pro úpravu vlasů vybírejte mezi zastřihovači vlasů. Ty jsou vybaveny břity, které jsou uzpůsobené zastřihování i hustých vlasů. Obvykle u nich najdete také více zastřihovacích hřebenů, které jsou v délkách až do 40 mm. Zastřihovače vlasů jsou konstruovány tak, aby se daly používat s kabelem, některé modely ale můžete používat i na akumulátor. Jde tedy jen o to, který způsob používání Vám bude více vyhovovat.

Noste strniště

Strniště je mužů čím dál oblíbenější. Nejen proto, že je podle žen sexy, ale také proto, že pokožka není po upravení vousu podrážděná. Zásluhu na tom nesou kvalitní zastřihovače vousů. Jejich čepele se nedotýkají pokožky a zastřihují vousy na délky přibližně od 0,5 mm do 20 mm. Jako ostatní zastřihovače i zastřihovače vousů můžete používat bez zastřihovacích hřebenů, tak se dostanete na nejkratší délku zastřižení. Některé modely lze kromě vousů používat i na zastřihování vlasů a vy tak můžete mít 2v1.

Co s ostatními nechtěnými chloupky?

Kromě estetických úprav zevnějšku jako je právě úprava vlasů a vousů jde odstraňovat i chloupky, které Vás otravují. Pro zbavení se chloupků z nosu a uší slouží speciální hygienické nebo detailní zastřihovače. Tyto drobné zastřihovače jsou obvykle bateriové a také omyvatelné, aby jejich čištění bylo snazší. Na ostatní chloupky na mužském těle (na hrudi či zádech) hledejte zastřihovače chloupků, které jsou přizpůsobené použití na těle i s tím, že je lze používat ve sprše.

Řešení pro vlasy, vousy i chloupky

Protože jsou i muži, kteří si doma upravují vlasy, vousy a zároveň se chtějí zbavit nežádoucích chloupků v nose nebo na těle, jsou k dostání také strojky s různými nástavci. Takovým strojkům se říká víceúčelové zastřihovače, protože s nimi upravíte vše od vlasů, přes vousy, chloupky na hrudi až po malé chloupky v nose nebo uších. 

Nebojte se starat o svůj zevnějšek

Aby mužům péče o zevnějšek nezabrala tolik času, stačí vybrat správný zastřihovač a úprava vlasů, vousů nebo ostatních chloupků nebude trvat tak dlouho. A v případě zastřihovačů se nemusíte obávat ani podrážděné pokožky. Pokud se stále nemůžete rozhodnout, obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová specialistka,

redakce Holime.cz

S článkem souvisí: