Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Menu

Holime jsme založili v roce 2012 a doufáme, že pro vás bude víc než jen obchod s holicími strojky. Chceme vám nabídnout místo, kde se můžete poradit, podívat na recenze, nebo si přečíst užitečné rady k péči o vlasy, vousy, chloupky i pokožku. Chceme vám vždy doporučit jen věci, kterým sami věříme.

Kdo jsme?

Viděli jste někde naší reklamu? Tak to je Alešova práce. Aleš je specialista přes marketing, protože umí vybírat produkty, které by vás mohly zaujmout a které vás nezklamou.

Díky Michalovi máme přes 800 produktů neustále skladem a můžeme vám nabídnout široký sortiment produktů pro péči o vlasy, vousy, chloupky či pokožku.

Díky Honzovi je web přehledný, všechny informace najdete tam kde je čekáte a všechna tlačítka jsou tam kde mají být.

Andrea je specialistkou na produkty, proto odpovídá na vaše dotazy v Poradně a tvoří články a recenze našeho Magazínu, které vám pomohou s výběrem výrobku přímo pro vás. Kromě toho se také stará o náš Youtube kanál a Facebook.

Honzovou prací je ukazovat vám skutečné a kvalitní fotky všech produktů, abyste nebyli zklamáni podobou zboží, až vám dorazí domů.

Martina je neúnavným pomocníkem na naší infolince. Pomůže vám s výběrem i se změnami v objednávce.

Hanka vede expedici všech objednávek. Stará se o každý balíček jako o vlastní, přidává do něj dárky a předává jej dopravci.


  Platba
Sledování zásilky
Proč nakupovat na Holime
Časté otázky