Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkDopravu
máte
zdarma
Menu

Jakým dárkem potěšíte ženu o letošních Vánocích?

  • 13. listopadu 2019

Vymyslet každý rok originální vánoční dárek není snadné. A proto vám každý rok představíme novinky, kterými byste mohli potěšit svoje drahé polovičky. Nakonec zjistíte, že vybrat ten nejlepší dárek není nic složitého.

Vánoční dárky pro ženy
Vánoční dárky pro ženy

Co by mohlo ženy potěšit pod vánočním stromkem? Něco pro krásu, snazší a rychlejší péči o tělo nebo o vlasy. Pokud máte doma ženu, která o sebe ráda pečuje, tak máte skoro vyhráno.

Vyčištěná a rozzářená pleť

Na čištění pleti se v poslední době klade velký důraz. Každý den totiž na pleť působí vnější vlivy, které mohou způsobovat vznik akné, předčasný vznik vrásek nebo skvrn v obličeji. Pleť se nejvíce regeneruje v noci. Proto je potřeba vždy před spaním pleť dokonale vyčistit. S tím nejlépe pomáhají čistící kartáčky na obličej. Díky speciální nástavcům pomohou například i zapracovat pečující krém. Dobře vyčištěná pleť vypadá mladší a svěží.

Dokonalé líčení díky chytrému zrcadlu

Úplnou novinkou na trhu jsou chytrá zrcadla značky Simple Human. Ta jsou vybavena čidlem a speciálním světlem a i za nepříznivých světelných podmínkách v místnosti dokáží nasvítit tvář jako za denního světla. Automaticky se zapínají, automaticky se vypínají a jsou nabíjecí, takže nikde nepřekáží žádný přívodní kabel. Zrcadla jsou velká, takže se u něj ženy nemusí krčit a nabízí až pětinásobné přiblížení pro kontrolu opravdových detailů. Pokud tedy vaše žena miluje make-up a chce být vždy dokonale upravená, tak chytré zrcadlo bude skvělou volbou.

Nejmodernější řešení odstraňování chloupků

I když se trendy mění, tak většina žen stále touží po tom, aby jim hladká pokožka vydržela co nejdéle. Aby se Vaše žena nemusela každý třetí den trápit se žiletkou, ale naopak měla od odstraňování chloupků klid i na několik měsíců, pak vyberte mezi IPL epilátory. Zima je ideálním časem pro odstraňování chloupků touto metodou, protože během epilační kúry nesmí být pokožka vystavovaná slunečnímu záření. A jak se mezi množstvím přístrojů rozhodnout? Dlouhodobě oblíbené jsou IPL epilátoru Philips Lumea, která má dnes v nabídce modely s nástavci, které jsou uzpůsobené epilaci nohou, bikin, tváře nebo podpaží.

Spolehlivé řešení - klasický epilátor

Je vaše žena příznivkyní klasické epilace? Možná přišel čas na výměnu starého epilátoru za novější model. Pinzety epilátoru se totiž opotřebovávají a může pak být práce s epilátorem zdlouhavá. Mezi nejoblíbenější značky stále patří značka Braun, u které můžete vybírat z několika modelů. Novější řady Silk épil 7 a Silk épil 9 mají více pinzet, než dřívější modely, zároveň je lze používat i ve sprše a také jsou vybavená malým světlem pro osvětlení pokožky při epilaci. Nově jsou také modely Braun vybavené funkcí SensoSmart, která hlídá tlak na pokožku, aby byla epilace co nejúčinnější.

Upravené vlasy snadno a rychle

Upravené vlasy patří ke každé ženě. Pokud si na tom Vaše drahá polovička extra zakládá, tak jí jistě potěšíte novou kulmou nebo fénem. Pokud vyberete fén s AC motorem, bude foukání vlasů rychlejší, pokud fén s IONTEC technologií, tak budou vlasy po vyfoukání lesklejší a bez sklonu k elektrizování. Výběr z několika teplot a rychlostí foukání už je dnes samozřejmost. A věřte, že takovým dárkem jistě neurazíte.

V klidu můžete nakoupit dopředu

Nápad na dobrý dárek člověku hlavě nevydrží moc dlouho. Nechcete ale nakupovat dárky dopředu, abyste je po Vánocích mohli vrátit, pokud by se nelíbily? S tím u nás není problém. Peníze za nevhodné dárky Vám vrátíme až 100 dní od jejich nákupu. Není proto důvod obávat se, že vyberete špatně.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová specialistka,

redakce Holime.cz

S článkem souvisí: