Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkDopravu
máte
zdarma
Menu

Nejlepší produktové novinky roku 2020

  • 8. ledna 2021

Do našeho skladu dorazilo během loňského roku mnoho novinek. Některé z nich člověk přehlídne, ale jiné musí vyzkoušet a často u nich i zůstane. A právě tyhle produkty vám teď představíme a vysvětlíme, proč jsme si je zamilovali.

Novinky 2020
Novinky 2020

Pleť pod drobnohledem

Najít ideální světlo pro vytrhání obočí nebo nalíčení je občas umění. Proto je na trhu hned několik zrcadel, který mají kruhové nasvětlení pleti. Poměrem cena/výkon u nás jednoznačně vítězí ty od Beurer. Chromové provedení modelu BS69 vypadá luxusně, zrcátko je otočné a na jedné ze stran má pětinásobné zvětšení. Nepotřebujete pro něj žádné baterky, protože při používání musí být zapojený do zásuvky. Za zmínku ale určitě stojí i jeho levnější varianta v bílém plastovém provedení s přídavným zrcátkem s pětinásobným zvětšením. 

Větší pohodlí při holení

Holicí strojky Braun prošly inovací a zároveň se objevila i nová řada – Braun Series 6. Kompletně flexibilní hlava strojku se přizpůsobí tváři v místech, kde to je potřebné. Tuto změnu jsme u Braun opravdu nečekali a příjemně nás překvapila. Stejné inovace se dočkají i strojky Series 5 a Series 7 a je to určitě krok dopředu.

Něco trochu retro

Mužů používajících klasické žiletky ubývá. Obvykle je to proto, že při každodenním holení mohou způsobovat nepříjemné podráždění. Když nám ale dorazila holicí sada Mühle, zamilovali jsme se na první pohled. Možná je trochu retro, ale jde o opravdu krásný designový kousek. Strojek používá jednu klasickou žiletku, která je oboustranná a vydrží opravdu dlouho ostrá. Krásný dárek pro muže, kteří jsou věrní žiletkovému holení.

Dobře známá cukrová pasta

Epilace cukrovou pastou je známá a oblíbená metoda. I proto si v našem sortimentu našla místo ta od Purity Vision. Její použití je snadné a vytrhání chloupků vydrží v průměru týden až 14 dní. Pro její použití je potřeba správně odhadnout teplotu nahřátí i způsob aplikace. Jakmile ale najdete grif, rádi se k jejímu používání budete vracet. A má i něco navíc – nádherně voní!

Dokonale příjemné čištění pleti

Kartáčků na čištění pleti je plný internet. Do naší nabídky jsme se rozhodli zařadit ty od české značky Eta. Existuje několik různých provedení. Od modelů s rukojetí až po kompaktní verze. Nejvíc se nám zalíbila žlutá varianta. Čištění pleti je velmi jemné a přitom vaše pokožka dostane to, co potřebuje. Kvalitní vyčištění a prokrvení.

Peeling číslo jedna

Krásná dóza, omamná vůně růží, nejjemnější částečky a olej vyživující pokožku. To všechno platí o peelingu Urtekram Body Scrub Rose. Suroviny jsou vyrobeny v ekologickém zemědělství a kosmetika Urtekram není testovaná na zvířatech. Jde o skvělé benefity a když peeling otevřete, zcela vás pohltí vůně růží. Pokožka je po aplikaci krásně hladká, vyživená a provoněná. To musíte vyzkoušet.

Spolehlivé přírodní deodoranty

Najít přírodní deodorant, který po pár hodinách nesmrdí, to je skoro zázrak. Sami jsme vložili důvěru do těch od značky Schmidt’s. Po vyzkoušení první vůně bergamotu s limetkou jsme otestovali i další. A nezklamal nás ani jeden. Deodoranty krásně voní a dobře se roztírají. Pokud deodorantu nanesete větší vrstvu, mohou se objevit menší fleky na oblečení, ale jdou zcela bez problémů vyprat. Za nás jedny z nejlepších přírodních deodorantů vůbec. I když jsou v plastu.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová specialistka,

redakce Holime.cz