Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkDopravu
máte
zdarma
Menu

Představujeme zastřihovače Rowenta Forever Sharp

  • 27. srpna 2021

Víceúčelové zastřihovače s jednou čepelí jsou na vzestupu. Se svým modelem přišla i značka Rowenta a jejich strojky nesou označení Forever Sharp. Dnes si představíme hned na tři modely.

Rowenta Forever Sharp

Rowenta Forever Sharp

Prvním je Rowenta Forever Sharp TN6000. Je vybaven čepelemi z nerezové oceli, které jsou samoostřící, takže je nemusíte vyměňovat. Strojek nabídne 2 hodin provozu po hodině a půl nabíjení. Z bezpečnostních důvodů není ale možné strojek používat s připojeným napájecím kabelem. Součástí balení jsou tři zastřihovací hřebeny pro délky 1, 3 a 5 mm.

Vybavenějším modelem je TN6040, který má již nerezové čepele potažené titanovou vrstvou. Stejně jako předchozí model nabízí dvě hodiny provozu po hodině a půl nabíjení. V balení ovšem najdete o tři nástavce víc – hřebeny pro zastřižení na 2 a 6 mm a jeden určený pro holení těla. Při cestování jednoznačně oceníte pevné pouzdro, do kterého se vejde strojek včetně nabíječky i vybraných zastřihovacích hřebenů.

Posledním strojkem je Rowenta Forever Sharp TN6200. Nerezové čepele s titanovým povrchem nesmí chybět, samozřejmostí je i 5 zastřihovacích hřebenů pro délky od 1 do 6 mm, a nástavec pro holení těla. U tohoto modelu máte možnost vyměnit jednočepelovou holicí hlavu za zastřihovač plnovousu. Pomocí hřebenů pak můžete zastřihávat i delší vousy na délky od 8 do 17 mm. Poslední nástavcem v balení je hlava s planžetou, která doholí tvář dohladka. Těšit se můžete na výdrž na 120 minut po hodině a půl nabíjení, ale zároveň na použití pouze bez připojeného napájecího kabelu. Ke strojku dostanete prostorné pouzdro pro uložení strojku i veškerého příslušenství.

Ke všem zastřihovačům Forever Sharp dostanete v balení také olejíček, který je určený pro údržbu čepelí. Ani u jednoho ze strojků není nutné měnit břity, takže ušetříte náklady, které jsou u podobných zastřihovačů běžné.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová specialistka,

redakce Holime.cz

S článkem souvisí: