KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Revoluční technologie Braun CoolTec

  • 20. ledna 2014

Německá značka Braun přichází s revoluční novinkou v oblasti suchého holení. Braun CoolTec s jedinečnou chladící technologií, zabraňující podráždění i extrémně citlivé pokožky, nemá na trhu konkurenci.

Braun CoolTec
Braun CoolTec

Stejně jako ostatní produkty od Braun sází i CoolTec na dokonalý design, unikátní vlastnosti a funkce, které zajišťují maximálně hladké oholení. Na rozdíl od ostatních holicích strojků ale obsahuje zabudovaný inovační systém, který ochlazuje a zklidňuje pokožku po celou dobu holení.

Jak Braun CooolTec funguje?

U klasických elektrických strojků se v hlavici během holení nahromadí teplo, které způsobuje podráždění pokožky.

Termoelektrická technologie CoolTec využívá tepelného proudění, které vzniká při Peltierově jevu, a pomocí elektro-keramické chladící lišty, která je zabudovaná přímo v holicí hlavě, kůži zklidňuje. Zároveň je minimalizováno následné zarudnutí, pálení či svědění.

Chladící prvek nahrazuje neefektivní gely a vody po holení, jejichž aplikace po oholení již podráždění pokožky nemůže zabránit. Ochlazování po celou dobu holení má velice pozitivní vliv a je vhodné nejen pro citlivou pokožku.

Co dále CoolTec nabízí

Aktivní chladicí technologii doplňuje řada dalších moderních vlastností, na kterých si Braun zakládá.

  • Tříúrovňový střihací systém dokáže díky dvěma složkám, které se pohybují nezávisle na sobě, odstranit krátké i dlouhé vousy a přesně se přizpůsobit konturám obličeje.
  • K ještě hladšímu oholení slouží čepel SensoBlade, která zachycuje a odstraňuje vousy rostoucí do všech směrů.
  • Zastřihovač dlouhých vousů umožňuje zarovnání nebo úpravu střihu podle vlastních představ.
  • Ke snadné údržbě slouží další moderní novinka, čistící stanice Clean&Charge, která strojek důkladně vyčistí, nabije a připraví k dalšímu použití.

Všechny holicí strojky Braun CoolTec jsou plně omyvatelné a mají funkci wet&dry, díky níž je možé holit se zapomoci gelu či pěny, dokonce i ve sprše. Špičkový akumulátor, který vás nenechá na holičkách je samozřejmostí.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová specialistka,

redakce Holime.cz