Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

SOUTĚŽ: kupte si Gillette a můžete vyhrát elektrický kartáček

  • 24. června 2019

Pojďte si před létem udělat dvojitou radost s letní soutěží Gillette. Do konce června můžete každý den k nákupu výrobků Gillette vyhrát elektrický kartáček Oral-B.

Soutěž
Soutěž

Chcete vyhrát? Tak teď je ten správný čas. Stačí do konce června koupit výrobek značky Gillette a budete zařazeni do slosování o elektrický kartáček Oral-B PRO 2000.

O co se hraje?

Hraje se o sedm elektrických kartáčků Oral-B PRO 2000 v celkové hodnotě přes 10 000 Kč. Kartáček je vybaven 3D čisticí technologií, dvěma režimy čištění, profesionálním časovačem a výdrží až 14  dní čištění na jedno nabití.

Jak se zapojím do soutěže?

Stačí, když během posledního červnového týdne (24.6. - 30.6. 2019) u nás uděláte objednávku, ve které si koupíte alespoň jeden produkt značky Gillette.

Tím se zařadíte do slosování, které proběhne 3.7.2019 a video z něj bude zveřejněno na facebookové stránce Nazuby.cz, na YouTube kanálu Nazuby.cz a zároveň vás budeme informovat prostřednictvím emailu, který jste použili při vytváření objednávky. Pokud bude vaše objednávka výherní, získáte od nás elektrický kartáček Oral-B PRO 2000:-).

Holení značky Gillette znamená perfektní oholení a holicí strojky pro pány či dámy jsou v tomto oboru špičkou. Mimořádný výběr nabízí rovněž v náhradních hlavicích pro pány i dámy.

HODNĚ ŠTĚSTÍ!

Kompletní podmínky soutěže najdete zde.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová specialistka,

redakce Holime.cz

S článkem souvisí: