Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Menu

50+ lidí přikoupilo

To nejlepší pro pánské vousy. Po kterých přípravcích sáhnout?

  • 29. listopadu 2021

Málokterý muž je doopravdy spokojený s tvarem, hustotou, zabarvením nebo tempem růstu svých vousů. Není třeba hned sahat po žiletce a radši všechny vousy shodit – v polovině případů stačí správně identifikovat problém a zvolit vhodnou péči. Jakou můžeme doporučit?

Péče o vousy
Péče o vousy

Cíl: lepší rozčesávání

Mastné vousy plné prachu a nečistot skoro nejdou rozčesat. Jakmile vousy dosahují délky aspoň centimetr, nadchází čas jim jednou týdně dopřát umytí speciálními šampony. Většina z nich obsahuje výživné oleje, díky kterým jsou vousy od pohledu upravenější a odolnější. Naši šamponoví favorité?

Cíl: dokonalý styling

Vousy by sice rostly, ale co vous, to jiná světová strana? I takovou situaci lze ukočírovat –⁠ voskem nebo balzámem. Zatímco vosk se postará o tvarování (kníru především), s balzámem se vousy zjemní a řekněme slehnou. Podobně jako balzám funguje také pěna. A které konkrétně můžeme doporučit?

Cíl: podpora růstu

Jejich tempo je vražed-... vražedně pomalé? Správná péče sama o sobě podpoří i růst, ale mezi drsnější kalibry patří speciální oleje. Ty vyživí vousy pěkně od kořínků a dodávají jim pořádnou sílu k růstovému sprintu! Jaké přípravky vybrat?


Hledáte další inspiraci?


Hana Všetečková
autor článku

Hana Všetečková

marketingový specialista,

redakce Holime.cz

Mgr. Andrea Ivaničová
garant obsahu

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová specialistka,

redakce Holime.cz