KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Top 3 elektrické holicí strojky pro muže

  • 11. listopadu 2021

Vybírat z několika desítek holicích strojků ten, který pro vašeho muže bude nejlepší, není žádný med. Proto jsme vybrali za vás! Přinášíme tipy na tři strojky, se kterými neuděláte chybu. Rozdělili jsme je podle ceny, takže se pak už jednoduše rozhodnete podle toho, kolik chcete investovat. Výběr dárku nikdy nebyl snazší!

Top 3 elektrické holicí strojky pro muže
Top 3 elektrické holicí strojky pro muže

Potřebné funkce a skvělá cena? To přesně sedí na holicí strojek Braun Series 5 1000s. Poradí si i třídenním vousem, LED displej upozorní na výměnu planžety, takže váš muž nebude muset nic hlídat. Vhodný je i pro citlivou pokožku, protože ho lze používat s gelem na holení. Holí se váš muž méně často? Pak dokupte sadu se zastřihovacím nástavcem. Tím vousy i po dvou týdnech spolehlivě zkrátí a pak je může dohladka oholit pomocí původní planžety.

Máme i další tři alternativy: Philips S3141/51, Eta Christoph 334390000, Panasonic ES-RT47-H503


Hladce oholená tvář bez podráždění i při každodenním holení? To přesně může váš muž očekávat od Philips Series 7000 S7786/55. Frézky jsou obecně vhodnější pro častější holení, ideálně jednou za dva dny. Pro fanoušky technologií lze strojek propojit s aplikací v chytrém telefonu, která ukáže, jak správně při holení postupovat, zejména s ohledem na co nejnižší míru podráždění pokožky. Zároveň strojek snímá hustotu vousů a tomu přizpůsobí svůj výkon. Je proto vhodný i pro muže s hustším porostem. Zastřihovač pro zarovnání kotlet a možnost použití ve sprše jsou už jen třešničkou na dortu.

Koukněte i další alternativy: Braun Series 7 1000s, Philips Series 5000 S5587/30, Pansonic ES-LL41-K


Od strojku za takové peníze už člověk čeká něco opravdu výkonného. Braun Series 9 9390cc je špičkovým strojkem a jen těžko na něj najdete negativní recenzi. Proto má své zasloužené místo na špičce letošních vánočních tipů. A co od něj váš muž může čekat? Spolehlivé oholení i třídenního strniště, žádné podráždění a rychlou práci. Přehledný displej upozorní na potřebu čištění nebo výměny hlavice. A čistící stanice v balení se postará o vyčištění, promazání i nabití strojku. Zkrátka kompletní luxus v jednom balení.

Podobně výkonné alternativy: Panasonic ES-LV9Q, Philips Series 9000 S9985/50Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová specialistka,

redakce Holime.cz

S článkem souvisí: