Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

TOP 3 produkty na vlasy Rowenta

  • 15. září 2022

Potřebujete si vlasy jenom vysušit? Libujete si v každodenním žehlení anebo si chcete vytvořit vlnitý účes? U značky Rowenta najdete pomocníky pro všechny své potřeby. A my vám představíme ty tři nejlepší.

Rowenta

Rowenta

Prakticky každá žena má doma fén na vlasy. Očekáváme, že vlasy vysuší rychle, ale zároveň je nepřesuší a nepoškodí. Tyto požadavky splní Rowenta CV888 z edice Karl Lagerfeld. Na výběr máte ze tří nastavení teplot a k tomu studený vzduch pro fixaci účesu. Dvě rychlosti jsou samozřejmostí, ale profesionální AC motor se postará o ještě rychlejší vysoušení. Fén je vybaven funkcí Air-To-Care, která se postará o to, aby byly vlasy uhlazenější. K dispozici máte nástavec difuzéru pro vlnité vlasy a dva zužující nástavce pro fénování přes kartáč. Na cestování můžete fén uložit do praktického sáčku. Fén je menší velikosti, takže se s ním dobře manipuluje, hmotnost je ale poměrně vyšší, takže si na ni budete muset zvyknout.

Druhou nejčastější úpravou vlasů je žehlení. Málokterá z nás má totiž dokonale rovné vlasy. Žehlička na vlasy Rowenta SF4650 má integrovaný hřeben, díky kterému vlasy nejen narovná, ale u kořínku jim dodá objem. Teplotu si můžete nastavit od 140 do 210 stupňů v rozestupech po 10 stupních. Plošky žehličky jsou pohyblivé pro větší efektivitu. Díky ionizační funkci přidá na lesku a zamezí krepatění.

Dosáhnout naopak vlnitého účesu může být snazší s kónickou kulmou Rowenta CF324 z edice Karl Lagerfeld. U této kulmy si můžete nastavit teplotu v rozmezí od 120 do 200 stupňů, vyberou si tak ženy s jemnými i pevnými vlasy. Díky absenci displeje ale nevidíte přesně, kterou teplotu máte nastavenou. Povrch kulmy obsahuje keratin a zároveň vydává ionty, takže vlasy zůstávají lesklé a pevné i přes tepelnou úpravu. Použití vám usnadní praktický otočný kabel a chladná špička. Tyto kulmy jsou ideální pro vytvoření ledabylých vln, větších u kořínků a drobnějších v konečcích.

I když budete používat takto kvalitní pomocníky pro úpravu vlasů, nezapomínejte používat přípravky chránící vlasy před teplem a vždy upravujte pouze čerstvě umyté vlasy.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová specialistka,

redakce Holime.cz

S článkem souvisí: