Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

TOP 4 dámské epilátory a depilátory

  • 13. listopadu 2021

Když se rozhodnete potěšit pod vánočním stromkem pomocníkem na holení, obvykle se budete muset prodrat velmi širokou nabídkou. My vám chceme pátrání co nejvíce usnadnit! Proto jsme vybrali čtyři nejlepší strojky, se kterými zkrátka nemůže sáhnout vedle.

Top 4 dámské epilátory a depilátory
Top 4 dámské epilátory a depilátory

Základní model epilátoru do 1200 Kč

Ty nejzákladnější modely jsou ideální pro ženy, které si zatím nejsou jisté, že jim epilace bude vyhovovat. Vytrhávání chloupků ze začátku není zrovna příjemné, ale většina žen si ho po čase zamiluje. Proto se první epilátor nebojte pořídit ze základní řady. Rowenta Easy Touch EP1120F1 má hlavu posetou masážními kotoučky, které snižují bolestivost epilace. Zároveň má pouze 24 pinzet, takže trhá méně chloupků najednou. Postup epilace je tak sice pomalejší, ale také méně bolestivý. Výběr ze dvou rychlostí je ideální pro začátečnice. Počátky epilace usnadní také speciální nástavec.

Strojky s podobnými vlastnostmi: Braun Silk épil 3-3170 Legs, Remington Smooth&Silky EP7300

Nejlepší epilátor s pokročilou výbavou

Možnost použití ve sprše, nástavce pro citlivé oblasti, nebo holící hlava. To vše využije vaše žena, ať už s epilací začíná nebo chce dostat nový strojek. Epilátor s nástavcem pro citlivé oblasti je vhodný i pro oblast podpaží nebo třísel. Naopak holicí hlava se hodí v případě, že je potřeba na některých místech chloupky rychle doholit. I proto v této kategorii jasně vyhrává Braun Silk épil 9-980 SensoSmart. Kromě již zmíněných nástavců jsou v balení i dva peelingové nástavce pro vyhlazení pokožky do posledního detailu.

Podívejte se na možné alternativy: Panasonic ES-EL8C-G503 Wet&Dry, Philips BRE715/00 Wet&Dry

Řešení pro opravdu dlouhodobě hladkou pokožku

IPL epilátory vévodí Vánocům už několik let. I když patří k nejdražším přístrojům, stojí za to. Odstraňují chloupky bezbolestně a na dlouhou dobu. Ty nejlevnější se od těch s vyšší cenou liší příslušenstvím v balení. Tím aktuálně nejlepším, který můžete pořídit, je Philips Lumea BRI956/00. Má nástavce pro všechny oblasti těla, intenzitu záblesku přizpůsobí díky senzoru pokožky a záblesková žárovka má vysokou životnost.

Máme i podobné alternativy: Braun Silk expert Pro 5 PL5124, Concept IL3020 Perfect Skin

Elektrický holicí strojek jako náhrada žiletky

Z našich zkušeností víme, že dlouhodobé odstranění chloupků není pro každou ženu. Proto existují elektrické holicí strojky pro ženy, které jsou pohodlnou náhradou klasické žiletky. Jednoznačně nejoblíbenějším modelem je v tomto případě Braun LS 5560. Je omyvatelný a poskytuje možnost použití na baterii nebo s připojeným kabelem. Za výběrem depilátoru není potřeba hledat žádnou vědu.

Zkoukněte i alternativy: Philips SatinShave Advanced BRL140/00 Wet&Dry, Remington WSF5060


Hledáte další inspiraci?


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová specialistka,

redakce Holime.cz

S článkem souvisí: