Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Užijte si pohled na svou pleť se zrcátky Beurer

  • 14. července 2021

Líčení pod dokonalým světlem nebo možnost vidět každý chloupek obočí k vytržení? To všechno můžete díky zrcátku s vlastním osvětlením. A přesně taková nabízí značka Beurer.

Zrcátka Beurer

Zrcátka Beurer

Kompaktní verze BS49 je náhradou klasických domácích zrcátek. Je otočné, z jedné strany nabízí klasické zrcadlo a z druhé pětinásobné zvětšení. Oproti těm obyčejným má ale po celém obvodu bílé kruhové nasvícení. Je lehké a přitom pěkně stabilní. Osvětlení je poháněno třemi mikrotužkovými bateriemi.

Na trochu jinou úroveň pozvedne váš kosmetický koutek model BS55. Již se jedná o zrcátko na vysoké nožičce a s průměrem 17 cm. Je dostatečně stabilní, těžké a vysoké. Pohání ho čtyři mikrotužkové baterie, které se umisťují přímo do zrcátka. Z jedné strany je klasické zrcátko, z druhé strany očekávejte sedminásobné zvětšení. Strany od sebe snadno rozeznáte, na té klasické je dotykové zapínací tlačítko.

Přesuneme se k modelům, které se připevňují na stěnu. Prvním typem je BS59. Jedná se o menší kruhové zrcátko na delší nožičce s kloubem. Průměr má 11 cm, z jedné strany opět klasické a z druhé pětinásobné zvětšení. Zrcátko lze z držáku odšroubovat a samostatně postavit pro případ použití mimo místo, kde byl přiděláno.

Posledním modelem, který vám představíme, je BS89. Též se jedná o zrcátko připevnitelné na stěnu. Je bytelné, dostatečně velké a osvětlení pohání tři klasické tužkové baterie. Jako jediné je jednostranné s pětinásobným zvětšením. Osvětlení si lze přepnout ve třech intenzitách. Bohužel i v té nejvyšší je nasvícení tváře slabší než u jiných modelů.

Máte málo místa a stačí vám malé zrcátko – model BS49 bude to pravé pro vás. Víc světla, větší průměr a elegantní stojan – to dostanete od zrcátka BS55. Doplněk klasického koupelnového zrcadla mohou být oba poslední modely zrcátek Beurer – BS59 i BS89.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová specialistka,

redakce Holime.cz

S článkem souvisí: