Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkDopravu
máte
zdarma
Menu

Vánoční čas na Holime

  • 24. října 2021

Jako každý rok poradíme, co nakoupit pro partnery, partnerky a přátele nebo blízké. Těšit se můžete také na inspirativní články. Je ještě nějaký důvod, proč právě teď začít odebírat náš newsletter?

Vánoce 2021
Vánoce 2021

Rok co rok ta stejná otázka. Co komu nadělit pod stromeček? Požadavky se stupňují – nechceme blízké obdarovat zbytečnými a nevhodnými dárky nebo investovat do něčeho, co se ukáže jako nekvalitní. Jak vám s výběrem a inspirací letos pomůžeme?

Oblíbená klasika alias dárkový průvodce

Mnoho obchodů do dárkových průvodců nasouká úplně všechno, co prodávají. My to i letos vidíme trochu jinak. Ve speciálních kategoriích jsme pro vás připravili výběr jen toho nejlepšího. Co si pod nejlepším představit? Kousky, které se dlouhodobě řadí mezi nejprodávanější, hodnocení ve vašich recenzích je velmi pozitivní a i v našich redakčních testech dopadly na jedničku. Zúžený výběr a jistota, že nekupujete nic, co by na skladu leželo roky.

Balíčky inspirace. Když nevíte co a komu

Až do Vánoc se můžete každý týden těšit na články plné inspirace. Proč letos pořídit partnerovi sadu na klasické holení břitvou – a co všechno do ní patří? Jaké holicí strojky bychom opravdu doporučili vybrat ženám a proč? A kterých 10 kousků zabodovalo pod stromečkem během loňských Vánoc, takže jsou tak trochu sázkou na jistotu? Už příští pondělí si první balíček inspirace budete moci otevřít

Vánoční soutěž a další malá překvapení

Už brzy také odstartujeme soutěž o dárky za tisíce od Rowenty. Včas si zapněte upozornění na Facebooku, ať ji nepromeškáte. Těšit se můžete i na oblíbené noční nákupy se speciálními slevami (letos ponocování nebudete litovat!) a další výhodné nabídky.

O všech vánočních akcích vám dáme vědět na našem Facebooku a v newsletterech. Pokud vám zatím naše pošta nechodí, přišel čas se registrovat. Jak? Klikněte sem.


Hana Všetečková
autor článku

Hana Všetečková

marketingový specialista,

redakce Holime.cz

Mgr. Andrea Ivaničová
garant obsahu

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová specialistka,

redakce Holime.cz

S článkem souvisí: