Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Veet, Olaplex a Scholl: Užijte si péči jako ze salónu i doma

  • 3. května 2021

Lesklé vlasy, hladká pokožka, chodidla bez nevzhledných prasklinek. To všechno patří mezi kouzla ženské krásy. Správné a účinné produkty vám pomohou dosáhnout těchto výsledků rychleji a pohodlněji. A dočasný domácí kosmetický salón se vždycky hodí.

Veet, Olaplex, Scholl
Veet, Olaplex, Scholl

Ověřená značka pro hladkou pokožku

Už je to poměrně dlouhá doba, když náš trh dobyla značka Veet. Depilační krémy a pásky byly jednou z první cest, jak dosáhnout hladké pokožky na delší dobu. Ve svých začátcích byly depilační krémy opravdu revolucí. Rozetřete po pokožce speciální krém, necháte působit a chloupky pak pouze setřete stěrkou. Netřeba zmiňovat, že i v tomto případě nejde o produkt, u kterého dosáhneme všechny stejných výsledků. Ale své příznivkyně stále má. Dnes ho dostanete ve větším balení s pumpičkou a plastovou stěrkou.

Depilační vosky jsou už téměř klasickou metodou odstraňování chloupků. Vybrat si můžete speciální pásky pro depilaci tváře, oblast bikin anebo pro citlivou pokožku. Místo jednorázových pásků můžete přejít k elektrickému depilačnímu setu. Speciální depilátor nahřeje vosk, který pak rovnoměrně nanesete na pokožku a pomocí textilního pásku chloupky vytrhnete.

Zázrak jménem Olaplex

Ano, i my jsme podlehli svodům značky Olaplex. Pokud si barvíte vlasy, určitě jste o této péči taky slyšeli. Jedná se o řadu produktů, které regenerují vlasy zevnitř. První kúru často absolvujete přímo v kadeřnickém salónu a pokračujete v domácí péči. Jedná se o naprosto originální složení, které přispívá k obnově vlasů navzdory pravidelnému barvení a tepelnému upravování účesu.

Nejdůležitějším krokem k úspěchu je potřeba rozpoznat typ vlasů a podle toho vybrat vhodnou péči. Přímo na stránkách značky si můžete udělat diagnostiku vlasů (web je pouze v anglickém jazyce). Na konci dotazníku dostanete tipy na konkrétní produkty, které budou pro vaše vlasy ideální.

Domácí pedikúra Scholl

Popraskaná kůže na chodidlech nevypadá dobře. Větším problémem je, že může začít bolet. Pravidelnou péčí jednou týdně se ale těmto komplikacím dá předejít. Stačí dva kroky: odstranit ztvrdlou pokožku a pravidelně hydratovat.

Pomocí elektrických nebo ručník pilníků Scholl pohodlně odstraníte odumřelé buňky pokožky. Na první ošetření se vám určitě nepodaří odstranit vše a pokožka nebude jako zázrakem měkká. Pokud ale budete odstraňovat ztvrdlou pokožku pravidelně, tak se i takových výsledků dočkáte.

Po lázni nechte nohy oschnout a použijte speciální krém určený na chodidla. Pro hodně tvrdé a popraskané paty použijte krém na to určený. Výraznou regeneraci pokožce nohou dopřeje maskou, případně bohatou vrstvou krému a spaním v jemných bavlněných ponožkách. Aspoň na pár dní. Chodidla velmi namáháme a zaslouží si naši péči. A to nejen dámská, ale i pánská.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová specialistka,

redakce Holime.cz

S článkem souvisí: