Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

SOUTĚŽ SKONČILA!: Vyhrajte ještě před Vánoci holicí strojek nebo epilátor!

  • 11. listopadu 2018

Udělejte radost sobě, nebo někomu z Vašich blízkých elektrickým holicím strojkem nebo epilátorem, který vyhrajete v naší předvánoční soutěži. Připravili jsme si pro vás rovnou tři ceny. Co musíte udělat pro to, abyste jednu z nich získali?

Soutěž o holicí strojek nebo epilátor
Soutěž o holicí strojek nebo epilátor

Nešetříme na vás ani před Vánoci a chceme vám udělat radost, a tak jsme pro vás připravili rychlou předvánoční soutěž o tři holicí strojky nebo epilátory Braun v celkové hodnotě 4500 Kč.

Ceny do soutěží vždy vybíráme svědomitě a tentokrát jsme vybrali oblíbený holicí strojek Braun Series 3 3040s Wet&Dry s možností používání ve sprše nebo na sucho, díky které je vhodný i pro muže s citlivou pokožkou. Pro ženy jsme připravili epilátor Braun Silk épil 5-541, který je rovněž vhodný i pro používání ve sprše a je proto vhodný pro začátečnice s epilací. Když vyhrajete, tak si budete moci jako vždy vybrat, jestli máte zájem o strojek pro muže nebo pro ženy.

Jak se zapojit do soutěže?

Stačí si tipnout, kolik zhlédnutí nasbírá náš Malinový masakr na Youtube během týdne od 12. do 18. listopadu. Výherní balíčky pak rozdělíme mezi tři nejbližší tipy.

Své tipy pište do komentářů pod tímto článkem. A nezapomeňte zadat svůj email, abychom Vás mohli v případě, že bude Váš tip patřit mezi nejbližší, kontaktovat :-) Soutěžit můžete až do neděle 18.11. 2018. Správnou odpověď zveřejníme a vítěze budeme kontaktovat v průběhu následujícího týdne.

Hodně štěstí!

Úplné podmínky soutěže najdete zde.

EDIT 20.11.2018: Soutěž již skončila. Správný výsledek je 46 196 zhlédnutí. Autory nejbližších tipů budeme v nejbližších dnech kontaktovat.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová specialistka,

redakce Holime.cz

S článkem souvisí: