Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

SOUTĚŽ SKONČILA!: Vyhrajte si před létem balíček pro hladkou pokožku!

  • 13. května 2018

Léto si vyžaduje krásně hladkou ženskou pokožku a kvalitně oholená mužská tvář je v módě celý rok. Proto jsme pro všechny, kteří rádi pečují o svůj vzhled, připravili jarní soutěž. Co vyhrajete? Pět balíčků pro perfektní oholení v celkové hodnotě 2000 Kč. Co konkrétně v balíčcích najdete a co pro výhru musíte udělat?

Soutěž
Soutěž

Léto už klepe na dveře, teploty stoupají a s tím se také blíží doba odhalené pokožky. I když tohle se mužů netýká, tak víme, že u mužů je hladce oholená tvář módní celý rok. Proto jsme pro Vás připravili soutěž, ve které můžete vyhrát balíček v hodnotě 400 Kč.

Co mohu vyhrát?

Výhry do soutěže jsme vybrali podle toho, co by Vás před létem nejvíce potěšilo a co opravdu využijete. Proto jsme pro tuto soutěž vybrali dámské balíčky Gillette Venus Snap v kosmetické tašce s kartáčem na vlasy a pouzdrem na holicí strojek. Pro muže jsme nachystali dárkovou kazetu s holicím strojek Gillette Fusion ProShield FlexBall s výkyvnou hlavicí, pouzdrem a malým balením holicího gelu. Když vyhrajete, můžete si pak vybrat, jestli raději vyberete balíček pro ženy nebo pro muže.

Jak se zapojit do soutěže?

Tím jediným, co musíte udělat, je tipnout si, kolik kusů náhradních hlavic pro žiletkové holicí strojky jsme Vám odeslali od začátku roku 2018 až do teď.  Výherní balíčky získá pět nejbližších tipů.

Své tipy piště do komentářů pod tímto článkem. A nezapomeňte zadat svůj email. abychom Vás mohli v případě, že bude Váš tip patřit mezi nejbližší, kontaktovat :-) Soutěžit můžete až do neděle 20.5. 2018.

Přejeme hodně štěstí!

Úplné podmínky soutěže najdete zde.

Edit 21.5. 2018: SOUTĚŽ SKONČILA! VÍTEŽE BUDEME V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ KONTAKTOVAT PROSTŘEDNICTVÍM EMAILU.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová specialistka,

redakce Holime.cz

S článkem souvisí: