KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

SOUTĚŽ SKONČILA: Vyhrajte ve velké letní soutěži elektrický holicí strojek nebo epilátor Braun!

  • 22. července 2018

Udělejte si radost uprostřed léta novým elektrickým holicím strojkem nebo epilátorem zadarmo! Můžete si je totiž u nás vyhrát. Připravili jsme pro Vás tři ceny v celkové hodnotě 5 500 Kč. A jaká je šance, že vyhrajete jednu z těchto tří cen? Velká, to nám věřte.

Soutěž o holicí strojek nebo epilátor Braun
Soutěž o holicí strojek nebo epilátor Braun

Na soutěž není nikdy špatné období, a tak jsme pro Vás připravili jednu velkou letní o holicí strojky a epilátory od Braunu. Braun je dlouhodobě nejoblíbenější a nejspolehlivější značka v oblasti péče o zevnějšek. Vy si můžete vyhrát epilátor nebo holicí strojek v hodnotě 1 800 Kč.

Nešetříme na Vás, a proto jsme vybrali holicí strojek Braun Waterflex WF2S v červené barvě a epilátor Braun Silk épil 7-521. Oba strojky nabízí některé nadstandardní funkce, jako je například používání ve sprše. Pánové jistě ocení výkyvnou hlavu holicího strojku anebo možnost používání s pěnou či gelem na holení. Naopak ženám k lepším epilačním výsledkům pomůže osvětlení pokožky a dva různé epilační nástavce. Jak už je u nás zvykem, když vyhrajete, můžete si vybrat, jestli chcete raději pánský holicí strojek nebo dámský epilátor.

Tím jediným, co musíte udělat, je tipnout si, kolik elektrických holicích strojků jsme vám poslali doteď za letošní rok 2018. Výherní balíčky získají tři nejbližší tipy.

Své tipy piště do komentářů pod tímto článkem. A nezapomeňte zadat svůj email. abychom Vás mohli v případě, že bude Váš tip patřit mezi nejbližší, kontaktovat :-) Soutěžit můžete až do neděle 29.7. 2018.

Přejeme hodně štěstí!

Úplné podmínky soutěže najdete zde.

Edit 30.7.2018: SOUTĚŽ SKONČILA! VÍTEŽE BUDEME V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ KONTAKTOVAT PROSTŘEDNICTVÍM EMAILU. 


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová specialistka,

redakce Holime.cz