Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Zastřihovače Rowenta – každý si najde to své

  • 13. srpna 2021

Domácí úprava vousů i vlasů je u mužů stále poměrně populární. Značka Rowenta má v péči o vlasy slušnou historii. Vybrali jsme pro vás tři zastřihovače, mezi kterými si určitě vyberete.

Zastřihovače Rowenta

Zastřihovače Rowenta

Praktické zastřižení vousů

Prvním typem je zastřihovač vousů TN2801. Rozsah zastřihovacího hřebenu je od 1 do 10 mm. Zastřihovač lze použít i bez nasazeného hřebenu, pak dosáhnete délky 0,5 mm. Nabíjí se sice 8 hodin, ale po té době poskytne 90 minut používání na baterii a zároveň ho můžete používat i s připojeným napájecím kabelem. I když na to je napájecí kabel strojku opravdu krátký.

Domácí úprava vlasů

Zastřihování vlasů doma není tak jednoduché, ale jsou muži, kteří to zvládají. Zastřihovač vlasů TN1400 je lehký a má pěkně širokou čepel pro rychlou práci. Délku si můžete zvolit od jednoho do 30 mm, k dispozici jsou vám proto dva zastřihovací hřebeny. Lze ho používat na baterii nebo na kabel.

Multifunkční se výměnnými hlavami

Pro zastřihování vlasů, vousů, chloupků v nose nebo na těle jsou dnes na trhu víceúčelové zastřihovače. Značka Rowenta nabízí například model TN9140. V balení najdete výměnnou čepel pro zastřihování vlasů, hlavu s planžetou pro holení těla a hlavu s detailním zastřihovačem pro chloupky v nose. Strojek lze používat z bezpečnostních důvodů pouze na baterii – ta ale poskytne až 120 minut provozu po 90 minutách nabíjení.

Který si vybrat?

Všechny tři zmíněné zastřihovače disponují ocelovými čepelemi s titanovým povrchem, který se postará o jejich dlouhodobou ostrost. V balení u každého také dostanete čistící štěteček a olejíček na promazávání čepelí, což zvyšuje jejich životnost. Tak který je váš favorit?


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová specialistka,

redakce Holime.cz

50+ lidí přikoupilo

S článkem souvisí: