KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Intimní partie bez zarůstajících chloupků? Otestováno!

Idylickou představu léta jako času dovolených, drinků a koupání narušuje ženám úhlavní nepřítel. Respektive celá kavalérie: zarůstající chloupky v intimních partiích. Do lítého boje s nimi vyráží nová edice Gillette holítek a kosmetiky – a všem ženám slibuje zaručené vítězství. Odvážná proklamace v nás vyvolala touhu otestovat novinky na vlastní kůži... Jak to dopadlo?

Gillette Female Intimate Grooming
Gillette Female Intimate Grooming

Gillette na skladě? Ukaž!

Tereza, Bára, Monika. Naše poněkud homogenní skupina třicátnic zuřivě rozbaluje balíky s novými žiletkami a kosmetikou Gillette Venus. Očekávání? Za těch pár let v práci jsme už viděly něco novinek slibujících zázraky. Podezřívavě bereme holítko poprvé do ruky – světle modrá barva, dobře se drží, neklouže… Ale pozor, pozor! Hlavice doopravdy vypadá o poznání jinak. Tak že by přece?

Nebudeme vás napínat, pojďte se podívat na výsledky týdne domácího testování. Co můžete od nových Gillette čekat?

 

1 | Podráždění? Fakt NE

„Já osobně jsem vždycky měla problém se zarůstáním chloupků v bikiny oblasti, hlavně v létě, v plavkové sezóně, kdy je holení častější a pokožka v těchto místech dostane víc zabrat. Po použití této řady problémy zmizely, pokožka je krásně hladká a bez podráždění,“ hodnotí nadšeně Tereza. „A to jsem nepoužila všechnu tu následnou péči, na ni mi s dětmi nezbyl čas,“ dodává upřímně.

Podráždění pokožky, nevzhlednému zarůstání chloupků i pořezání se vyhnete díky bezpečné ochranné liště, která lemuje horní a spodní břit. Však se podívejte na obrázek, rozdíl oproti klasickým žiletkám je patrný na první dobrou.

„Je speciálně navržen tak, aby pomáhal chránit pokožku stydkých pysků a oblast bikin před podrážděním při holení, popálením od žiletky a zarůstajícími chloupky.“ –⁠ Gillette

 

2 | Žiletka se naučila padat

„Popravdě nejvíc oceňuju, že když ve sprše spadne na zem, neoddělí se nástavec od břitu jako u všech žiletek, co mám,“ vypráví se smíchem Bára.

Hlavici na nástavec nacvaknete jednoduše a drží pevně. Dejte tedy sbohem jejímu nebezpečnému hledání na zemi sprchového koutu :) Je čas na jinou dobrodružnou zábavu – třeba na pláži bez podrážděných slabin.

 

3 | Bez pořezání, bez zbytečností

Ze žiletky jsem nadšená, díky mřížce snad ani není možné, že by došlo k pořezání. Holí úplně dohladka. Nemám ráda klasické dámské hlavice, kde je plno zbytečného plastu okolo – a pak to špatně holí. Tahle řada je spíš podobná pánským hlavicím, které za mě líp holí,“ shrnuje Monika pragmaticky.

Která z nás nikdy neštípla partnerovi žiletku, protože přece holí tak nějak líp? Dámy, buďte na pozoru, role se otáčejí. Nová Gillette holítka si z pánských berou to dobré a nadto přidávají bezpečné oholení bez pořezání. Tentokrát budou závidět pánové.

 

Kde zůstala negativa, ptáte se?

I u nových Gillette záleží na vaší vytrvalosti a preciznosti. Kdo holením stráví odfláknutou půlminutku, bezchybného výsledku se nedočká. Navzdory popisu výrobce se nám hlava žiletky nezdá nestandardně malá, což má být jeden z velkých benefitů a důvodů přesného oholení. Pozitiva ale (z naší zkušenosti) převažují: oholit se bez pořezání, podráždění a dohladka s konečně inovovaným holítkem? Jsme nadšené.

 

A co kosmetika? Má to cenu?

Pro podpoření bezchybného výsledku nabízí Gillette Venus ucelenou řadu kosmetických produktů. Za sebe je doporučujeme především pro ty ženy, které trápí časté zarůstání chloupků anebo mají chloupky silné, náročné na holení.

  • Exfoliant (peeling, chcete-li)

    Jemný peeling nanesete na chloupky ještě před holením a necháte jej chvilku působit, poté smyjete. Odstraníte tak odumřelé kožní buňky a eliminujete zarůstání chloupků.

  • Gel na holení

    Aplikujete jej jako druhý v pořadí – nanesete ho na místa, která chcete žiletkou Venus oholit. Gel neobsahuje parabeny, silikony, není parfemovaný a ani s barvivem – díky průsvitnosti tak vidíte, co děláte.

  • Sérum

    Podobně jako si muži po holení tváře aplikují after-shave vodičky a tinktury, novinka od Gillette vybízí ke stejnému ženy. Sérum zabraňuje zarůstání chloupků, ale i svědění pokožky. A ani v něm nenajdete parabeny, barviva, parfemace nebo silikony.

 

Takže? Stojí to za to?

Abychom byly upřímné, zatímco na holítko Gillette už nedáme dopustit, na podpůrnou kosmetiku nám v běžné denní rutině nezbývá čas. Každá jsme si ale oblíbila aspoň jeden z usnadňovačů holení. (Sérum je hotový zázrak!)

Jestli tedy i vás trápí zarůstající chloupky, svědivá pokožka anebo nedokonalé holení intimních partií, Gillette Venus vás příjemně překvapí. Ergonomické ovládání, splnitelné sliby a přívětivá cena – za nás must-have plavkové sezóny.


Hana Všetečková
autorka článku

Hana Všetečková

marketingový specialista,

redakce Holime.cz

S článkem souvisí: