KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Ženy stráví holením nepředstavitelné množství času – a naprosto zbytečně. I pro domácí holení jsou jednorázové žiletky dávnou minulostí. Nahradily je moderní depilátory a epilátory. Ty první jsou vlastně elektrická forma žiletky – holí chloupky na povrchu pokožky a jejich účinek proto není dlouhodobý. Naproti tomu tzv. pinzetové epilátory chloupky vytrhávají a hladká pokožka vydrží mnohem déle.

Nejmodernějším výdobytkem jsou pak světelné IPL epilátory. Pracují s technologií intenzivního pulzního světla a díky jejich působení chloupky bezbolestně vypadávají. Pro většinu žen pořád nepředstavitelný sen – vy ho ale můžete proměnit v realitu.

A nezapomeňte, mezi nejoblíbenější dárky pro ženy patří ty, které lze vrátit. U nás můžete nerozbalené zboží poslat 100 dní od nákupu nazpátek. Jednoduše: při výběru dárku nemůžete udělat chybu!

Náš tip na konec? Vlasová kosmetika Olaplex, výrobcem patentovaná a proklamovaná jako jediná účinná na opravdu poškozené vlasy. Ženy ji jednoduše zbožňují a v Čechách se stává hitem.


Moc nás to mrzí, ale zrovna teď tu nejsou žádné produkty.

Zkuste podobné kategorie