Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Epilace i depilace mají svoje výhody a nevýhody. Depilace je bezbolestná, ale má krátkodobé výsledky. Některé metody epilace mohou být naopak v začátcích bolestivé, ale starají se o dlouhodobější výsledky.

Jaký vybrat správný strojek pro ženu?

Depilátory

Bezbolestné, náhrada žiletky

Stejně jako pánské holicí strojky, tak dámské depilátory jsou náhražkou za žiletku. Holí chloupky pouze na povrchu pokožky a používat se dají na sucho i na mokro. Nabídka depilátorů není příliš široká, vybrat si můžete strojky nabíjecí nebo na tužkové baterie.

Depilátory

Klasické epilátory

Pro odstranění chloupků na 1 – 3 týdny

Pinzetové epilátory jsou na trhu už dlouho. Byly jednou z prvních metod k odstranění chloupků na delší dobu. Podle typu epilátoru máte k dispozici 20 až 40 pinzet, které zachytávají chloupky od 0,5 mm. Vytrhávání může být během prvních několika ošetření nepříjemné i mírně bolestivé, ale pokožka si zvykne. I chloupku budou jemnější, a proto jejich vytrhávání bude bolet méně a méně.

Klasické epilátory

IPL světelné epilátory

Dlouhodobé odstranění chloupků

IPL epilátory pracují s technologií intenzivního pulzního světla. To působí na tmavý pigment chloupků, které pak samy vypadnou. Při opakovaných použitích působí na místa, ze kterých chloupky vyrůstají, aby se zde nové chloupky ani nevytvořily. Postupem času tedy stačí udržovací ošetření jednou měsíčně a od chloupků budete mít klid.

IPL světelné epilátory

Důležité vlastnosti

Způsob provozu

U všech variant strojků pro dámské holení máte na výběr strojky na baterie, nabíjecí akumulátor anebo s připojeným síťovým kabelem. Obecně platí, že depilátory a klasické epilátory na baterie lze používat ve sprše. Tyto strojky zároveň lze buď pouze na akumulátor, nebo pouze s připojeným kabelem. V této skupině produktů jsou pouze IPL epilátory přístroji, které umožňují obojí použití – na akumulátor nebo s připojeným kabelem.Když nechcete sáhnout vedle

Top značky