Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Movember s Gillette končí: jakou částku jsme vybrali?

  • 3. prosince 2020

V letošním roce jsme se prvně připojili k iniciativě movember. Z nákupů Gillette jsme v listopadu dávali stranou 20 Kč na dobročinné účely. Jakou částku jsme nakonec díky vašim nákupům vybrali a nač peníze poputují?

#prsakoule
#prsakoule

Listopad je měsícem prevence rakoviny prostaty a varlat. Oba typy postihují především mladé muže, nejčastěji ve věku 15 až 40 let. Pro úspěšnou léčbu je zásadní, aby dotyčný odhalil nemoc co nejdříve. A právě s tím pomáhá Loono – organizace mladých mediků a lékařů. Už šestým rokem ukazují, jak rozpoznat příznaky různých typů rakoviny. Vyjma toho šíří povědomí o kardiovaskulárních onemocněních a zdraví reprodukčních orgánů. Možná si vzpomenete na článek, ve kterém jsme Loono a jeho vzdělávací aktivity přiblížili.

Díky vašim nákupům a přispění ze strany Gillette jsme mohli po většinu listopadu dávat stranou 20 Kč z nákupů výrobků Gillette. Tímto způsobem se podařilo vybrat krásných 26 180 Kč. Veškeré peníze poputují do organizace Loono a budou za ně nakoupeny školicí modely varlat, prsou i další edukační pomůcky a materiály.

Děkujeme, že jste společně s námi a s Gillette pomohli mladé české organizaci šířit dál tak důležitou a podceňovanou prevenci.


Hana Všetečková
autor článku

Hana Všetečková

marketingový specialista,

redakce Holime.cz

S článkem souvisí: