KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Překvapte o Vánocích muže novým holicím strojkem

  • 15. listopadu 2019

Péče o zevnějšek není u všech mužů zrovna na prvním místě. Ale můžete jim to usnadnit, když vyberete správný holicí strojek, který jim péči o vousy usnadní. A je jedno, jestli se holí nebo nosí strniště. Existují totiž strojku na obojí.

Holicí strojky
Holicí strojky

Jediné, co potřebujete vědět předtím, než nějaký strojek vyberete, je to, jestli se Váš muž raději holí dohladka, nebo nosí strniště. Správně vybraný holicí strojek muže nejen potěší, ale také mu zpříjemní rutinu úpravy vousů.

Kosmetika není nikdy na škodu

Chcete, aby vám váš muž voněl? Tak sáhněte po některé z dárkových kazet od Old Spice. K dostání jsou v těch nejoblíbenějších vůních. Kombinace sprchového gelu, deodorantu a vody po holení obsahuje vlastně všechno, co běžný muž pro péči o zevnějšek potřebuje.

Holení a zastřihávání v jednom

Nevíte, kterou metodu odstraňování vousů by momentálně Váš muž upřednostňoval? Pak můžete koupit strojek dva v jednom - holicí strojek a zastřihovač. Takovou možnost nabízí holicí strojky Braun Series 3, pro které lze dokoupit výměnnou zastřihovací hlavu i se zastřihovacími hřebeny. Snadno tak uděláte z elektrického holicího strojku, zastřihovač, který lze použít i pro plošné zastřihování vousů.

Variantou je také loňská novinka mezi holicími strojky - Philips OneBlade. Jde o speciální strojek, který holí a při použití zastřihovacích hřebenů i zastřihuje. Kdykoliv si Váš muž může rozmyslet, jestli má spíš náladu na hladkou tvář nebo si bude spíše udržovat strniště. K variantám Face&Body navíc v balení získá hřeben, který je určen pro holení chloupků na těle.

Pro holení dohladka

Tradiční a asi i stále nejrozšířenější metodou úpravy mužské tváře je holení dohladka. Pokud jste se rozhodla muži pořídit první elektrický holicí strojek, tak rozhodně nesáhnete vedle, pokud vyberete mezi holicími strojky Braun. Kvalitní strojek za pěknou cenu vyberete mezi Series 3. Tyto strojky již mají pohyblivé části hlavice, takže se lépe přizpůsobují tvarům obličeje. Vybrat mezi nimi ale můžete i strojky s čistící stanicí, nebo takové, které umožňují holení ve sprše.

Pokud Váš muž třeba má starší holicí strojek a Vy byste mu chtěla udělat radost něčím novějším a modernějším, tak vybírejte mezi holicími strojky Braun Series 9. To je momentálně to nejnovějším a nejpropracovanější, co můžete dostat. Proč? Protože na holicí hlavě má o jeden prvek více, všechny části holicí hlavy se pohybují a kloubem je dokonce opatřena i samotná holicí hlava. To by mělo zvyšovat komfort při holení. Kromě toho, že strojky mají pokročilé funkce, tak i skvěle a luxusně vypadají.

Raději strniště?

Poměrně dost mužů si oblíbilo nošení strniště. Je to méně pracné, dobře to na tváři vypadá a zejména u mužů s citlivou pokožkou se účinně předchází podráždění pokožky, ke kterému dochází při holení dohladka. Jak takového strniště muži snadno dosáhnou? Jednoduše pomocí zastřihovače vousů. Dnešní zastřihovače nabízí možnost zkrácení vousů na několik různých délek, použití s nápajecím kabelem nebo na baterii a také použití na vousech i vlasech. Když vyberete zastřihovač s pěkným designem, tak se jistě bude ve Vaší koupelně vyjímat.

Nakupte dárky dopředu a nebojte se neúspěchu

Může se stát, že vyberete dárek, který se nebude líbit, nebo dokonce takové dárky najde pod stromečkem dva. U nás s tím nemáte problém. Za nevhodné dárky Vám totiž vrátíme peníze až 100 dní od jejich zakoupení. Takže už teď můžete v klidu nakoupit dárky a když se nebudou líbít, vrátíte je až v lednu.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová specialistka,

redakce Holime.cz

S článkem souvisí: