Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkDopravu
máte
zdarma
Menu

Pomůžeme vám s výběrem dárku

  • 18. listopadu 2019

Dárky k Vánocům zkrátka patří. Pro někoho je to stres, pro někoho naopak radost. My jsme se rozhodli, že pomůžeme těm z Vás, kterým vymýšlení dárků dává zabrat, protože pro letošní rok nemají inspiraci. Potěšit, neurazit a být aspoň trochu originální - to vše se jistě stane s dárky podle našich tipů.

Tipy na vánoční dárky
Tipy na vánoční dárky

Pro muže

Péče o zevnějšek není u všech mužů zrovna na prvním místě. Ale můžete jim to usnadnit, když vyberete správný holicí strojek, který jim péči o vousy usnadní. A je jedno, jestli se holí nebo nosí strniště. Existují totiž strojku na obojí.

Tipy pro muže

Pro ženy

Vymyslet každý rok originální vánoční dárek není snadné. A proto vám každý rok představíme novinky, kterými byste mohli potěšit svoje drahé polovičky. Nakonec zjistíte, že vybrat ten nejlepší dárek není nic složitého.

Tipy pro ženy

Něco pro ženy i muže

Vsadit na dárek v oblasti péči o tělo předpokládá, že dotyčného alespoň trochu znáte. Při výběru dárku pro muže se řiďte tím, jestli se muž holí dohladka anebo nosí strniště. Pro každý z těchto způsobů úpravy vousů totiž potřebujete jiný strojek. Které patří podle nás k mužským vánočním přáním zjistíte v článku. I u žen máte na výběr z několika různých způsobú odstraňování chloupků. Buď lze chloupky odstraňovat pouze z povrchu pomocí holicích strojků anebo epilátorů. Jaký je mezi nimi rozdíl a který je vhodný právě pro Vaši ženu, Vám poradíme v samostatném článku.

Revoluční řešení

Už nějakou dobu jsou na trhu IPL světelné epilátory. Ty odstraňují chloupky pomocí IPL světla a zároveň zamezují jejich dalšímu růstu. Tato metoda odstraňování chloupků si získala oblibu zejména mezi ženami, kterým ušetří čas, který by běžně ztrávily s holením chloupků. Kromě toho je zima ideálním obdobím pro IPL epilační kúru, během které nesmí být pokožka vystavovaná slunci. Dnes jsou k dostání i IPL epilátory, které mohou používat muži na nechtěné chloupky na hrudi či zádech.

Kulmy pro objem i lokny

Pokud se bojíte, že svoji drahou polovičku urazíte, když jí pořídite nějaký typ holicího strojku, sáhněte po některé z kulem či fénů, které jí ušetří péči o vlasy. A podle čeho vybírat? Ideální jsou přístroje s IONTEC technologií, která zamezuje elektrizování vlasů a ty pak po upravení zůstávají lesklé a hladké.

Řešení pro ty, co nakupují na poslední chvíli

Odsouváte nakupování dárků a pak si uvědomíte, že už moc času nezbývá? I tak můžete nakupovat na dárky na internetu, protože my Vám je doručíme už do druhého dne. Dokonce si můžete vybrat, jestli si balíček necháte doručit dopoledne do práce nebo raději až večer domů. Využít můžete i výdejní místa, kam si pro balíček v klidu dojdete.

Nakupte v klidu, dárek můžete vrátit v lednu

Někoho uklidňuje, že má vánoční dárky doma s dvouměsíčním předstihem. Jen Vás pak většinou dostihnou myšlenky, co budete dělat, když se dárek nebude líbit, nebo když se sejdou dva stejné dárky. Tyto starosti Vám ale my ušetříme, protože vánoční dárky můžete vrátit až 100 dní po jejich zakoupení.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová specialistka,

redakce Holime.cz

S článkem souvisí: