KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Pomůžeme Vám výběrem holicího strojku Braun Series 7

  • 14. prosince 2016

Vybíráte nový elektrický holicí strojek, ale nemůžete se rozhodnout, který vybrat. U Braun Series 7 koupíte téměř to nejpokročilejší, co mezi holicími strojky lze najít. Co to znamená? Že zkrátka neuděláte chybu, když budete mezi řadou 7 vybírat. Strojky se ovšem liší pouze v několika málo ohledech, a proto Vám je v tomto článku ukážeme.

Braun Series 7
Braun Series 7

Vybrat mezi širokou nabídkou elektrických holicích strojků není vždy snadné. Braun Series 7 patří mezi nejlepší planžetové holicí strojky, které jsou vybaveny mnoha užitečnými funkcemi. Braun obvykle dělá mezi strojky opravu malé rozdíly, někdy se strojky dokonce liší pouze příslušenstvím, které najdete v balení. Proto jsme pro Vás vytvořili tabulku, ve které zásadní rozdíly najdete.

Jaké jsou největší přednosti strojků Braun Series 7?

Největší inovací oproti předchozí řadě 5 je možnost nastavit si intenzitu holení. Záleží ovšem na konkrétním modelu, u starších verzí máte na výběr ze tří intenzit holení, u těch novější je již pět možností nastavení. Jemné holení je vhodné pro muže s jemnými vousy, citlivou pokožkou nebo pro muže, kteří se holí každý den. Naopak intenzivní program je vhodný na delší a tvrdší vousy.

Co odlišuje jednotlivé modely?

Jednotlivé modely se liší pouze v některých ohledech a pomocí naší tabulky zjistíte, které to jsou.

  7840s Wet&Dry, 7842s Wet&Dry 7850cc Wet&Dry 7865cc Wet&Dry 7880cc Wet&Dry 7893s Wet&Dry 7897cc Wet&Dry, 7899cc Wet&Dry
Barva Černá Stříbrná Stříbrná Černá Stříbrná Stříbrná
Použití ve sprše
S gelem na holení
S připojeným kabelem - - - - - -
Bez kabelu
Rychlé nabití
Automatická čistící stanice - -
Příslušenství Pouzdro (u modelu 7842s také sáček na příslušenství) Pouzdro Pouzdro Pouzdro Pouzdro Pouzdro (u modelu 7897cc také sášek na příslušenství)

Nenašli jste vhodný strojek?

V případě, že jste si mezi holicími strojky Braun Series 7 nevybrali, nebo byste raději našli ještě něco pokročilejšího, tak se podívejte na holicí strojky Braun Series 9 a pro nižší cenovou relaci mezi strojky Braun Series 5 a Braun Series 3.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová specialistka,

redakce Holime.cz