Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkDopravu
máte
zdarma
Menu

Zaměřeno na muže – tradice, ověřené složení, design

  • 11. března 2022

I muži se rádi starají o svůj zevnějšek. Příznivci klasického žiletkového holení vyhledávají produkty na oholení bez podráždění a pro zklidnění pokožky. Muži s pěstěným vousem zase hledají péči o dokonale vypadající plnovous. Pro obě skupiny máme několik novinek od značek Mühle, Proraso a Reuzel.

Pánská kosmetika
Pánská kosmetika

Originální a přitom trochu retro

To nejhladší oholení díky pěti ostrým břitům? A co takhle hladké oholení s minimálním podrážděním díky jedné klasické žiletce. Ano, značka Mühle má v nabídce kovový holicí strojek, do kterého umístíte jedno klasickou žiletku. Výsledky jsou podobné jako břitvou a je potřeba dělat spíše více krátkých pohybů než jeden dlouhý tah. Ale výsledky po holení jsou takové, jaké byste ani nečekali. Pamatujete na své otce nebo dědy, kteří ještě neznali pěnu na holení a používali štětku a speciální mýdlo. S Mühle se k tomuto způsobu holení můžete vrátit. Samozřejmostí je i péče o pokožku po holení. Libo-li vodu, krém nebo balzám? Není problém, z těchto tří možností si můžete u Mühle vybrat.

Stylová italská péče

Značka Proraso na první pohled naprosto vyniká designem balení. Pyšní se netestováním na zvířatech a absencí přísad živočišného původu. Moderně by se označila jako veganská. Výjimku tvoří dva produkty – štětka na holení vyrobená ze zvířecích chlupů a vosk na vousy obsahující včelí vosk. V naší nabídce najdete takřka legendární krém před holením, který jako první používala italská holičství a dnes jsou dostupná pro domácí použití. I muži s plnovousem si přijdou na své. Šampony a oleje na vousy s příjemnými vůněmi jsou ideální pro pěstěný vzhled plnovousů. A pokud patříte mezi příznivce kníru, tak vosk na jeho tvarování vám určitě udělá radost.

Vyrobeno v Americe a spolupráce s barbershopem

Reuzel znamená v holandštině sádlo. Dříve se z něj vyráběly nejslavnější pomády. Americký výrobce spolupracuje se slavným barbershopem Schorem. Produkty jsou zkoušeny a vyvíjeny ve spolupráci s nejslavnějšími holiči a vy si jejich kvalitu můžete otestovat sami na sobě. Pečující pěny a balzámy na vousy ve dvou vůních potěší každého muže s plnovousem. Reuzel má ale i něco pro muže, kteří se holí dohladka. Tradiční krém na holení a vodu po holení v kompaktní lahvičce. Trochu retro design obalů s motivem piráta nebo gilotiny nás hodně baví.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová specialistka,

redakce Holime.cz

S článkem souvisí: