Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkDopravu
máte
zdarma
Menu

3 věci, které vám žena neřekne

  • 14. května 2021

Jsou neposedné, dělají si, co chtějí, a rostou i na těch nejmíň vhodných místech. Zbavit se chloupků v nose, uších nebo na zádech může být celkem oříšek. Poradíme vám ale ty nejlepší produkty, díky kterým s nimi velmi rychle zatočíte.

3 věci, které vám žena neřekne
3 věci, které vám žena neřekne

Potížisti prvního stupně – chloupky v nose

Máme je všichni (ano, to víme z biologie), mají svoji důležitou roli při zachytávání nečistot, ale také mají tendence přerůstat. Ano, řeč je o chloupcích v nose. Jakmile z nosu začnou koukat, sice stále plní svou funkci, ale esteticky to nepůsobí moc dobře. Nikdy, ale vážně nikdy, je netrhejte. Sociální sítě jsou plné vatových tyčinek namočených ve vosku a umístěných do nosu. Jak už bylo řečeno, chloupky v nose mají svojí důležitou roli. Vytrhnout je tedy není dobrý nápad. Co tedy s nimi? Na trhu najdete mnoho detailních zastřihovačů, které pomohou zkrátit chloupky v nose ale i třeba v uších. Bezbolestné, rychlé a využitelné kdykoliv.

Vlastní svetr pod tričkem aneb chlupy na zádech

Chlupy na hrudi jsou mužné. Ty na zádech už tolik ne. Pokud s nimi chcete něco dělat, máte hned několik možností. První z nich jsou holicí strojky nebo zastřihovače určené na chloupky na tělo. Značka Philips dokonce nabízí holicí strojek na tělo s prodlouženou rukojetí, abyste u holení zad nepotřebovali asistenci. Dlouhodobějších výsledků můžete dosáhnout epilátorem. Otázka ale je, jak moc se cítíte na vytrhávání chloupků. Je to o zvyku, ale prvních pár týdnů může být náročných. Dostupné jsou dnes už i IPL epilátory přímo pro muže. Ty působí na tmavý pigment chloupků, způsobí jejich vypadnutí a následně zamezí dalšímu růstu. Výsledky jsou v tomto případě dlouhodobé, ale také velmi individuální.

Strniště je sexy, jen nesmí škrábat

Strniště, vousy a plnovousy jsou u žen velmi oblíbené. Trochu menší radost udělají, pokud při polibku škrábou. Nemusíte se ale hned holit. Stačí se o měkkost vousů dodatečně postarat. Pomohou vám s tím oleje na vousy. Stačí je ideálně na noc vmasírovat do vousů a ráno budou vyživené, lesklé a budou mnohem méně škrábat. A má to výhodu i pro vás. Pokožka pod delšími vousy totiž může nepříjemně svědit. A tímhle se tohoto problému zbavíte.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová specialistka,

redakce Holime.cz