Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

200+ lidí přikoupilo

Představujeme produkty King C. Gillette

  • 7. dubna 2021

Pěkné obaly, nové produkty a jméno slavného amerického obchodníka. To vše přesně sedí na novinky z řady King C. Gillette. Ať už máte radši hladké oholení, strniště anebo plnovous, v rozmanité řadě si vyberete tu správnou profesionální péči.

Nová řada produktů King C. Gillette

Nová řada produktů King C. Gillette

Kde se vzalo King C. Gillette?

King Camp Gillette byl americký obchodník, který na počátku 20. století vylepšil podobu klasických žiletek. Proto nová řada prémiových produktů Gillette nese jeho jméno. Na její kvalitě se podepsalo 115 let vývoje a obsahuje výrobky jak pro příznivce hladce oholené pokožky, tak pro muže s plnovousem.

Pro oholení dohladka

Začneme produkty pro muže, kteří upřednostňují hladce oholenou tvář. V řadě King C. Gillette najdete žiletkový holicí strojek s pěti ostrými břity. Hlavice je sice velmi blízká hlavicím Fusion 5, ale strojek má designovou a prémiovou rukojeť, která použití holicí strojku zpříjemňuje. Každé holení žiletkou je potřeba doplnit gelem na holení. Ten v této řadě také najdete. Gel je průsvitný a vytváří bohatou pěnu, která usnadňuje skluz strojku po tváři. Obsahuje výtažky z bílého čaje a má antioxidační účinky.

Péče o strniště i plnovous

Širší nabídku ale u King C. Gillette objeví příznivci strniště nebo plnovousů. Aby vousy vypadaly pěstěně a pokožka pod nimi nesvědila, je potřeba je pravidelně mýt, ale i hydratovat. K mytí použijte emulzi na obličej a vousy. Smyje nečistoty a dodá pocit svěžesti a hydratace. Mytí vousů se doporučuje jednou až dvakrát týdně.

Po mytí můžete vousy změkčit balzámem, který lze použít jako masku – na vlhké vousy, nechat chvíli působit a smýt – anebo jako změkčovač vousů bez oplachování. Podobnou výživu, lesk a hydrataci dodá vousům olej, který navíc zamezuje svědění pokožky a vzniku lupů.

Úprava delších vousů k dokonalosti

Upravené vousy ale potřebují čas od času taky zastřihnout a zarovnat kontury. Proto v řadě produktů King C. Gillette najdete zastřihovač s rozpětím délek od 1 do 21 milimetrů. V provozu vydrží až 50 minut, takže úpravu vousů hravě stihnete. Pro dotvarování kontur můžete použít speciální strojek s jednou klasickou žiletkou. Je šetrnější než břitva a zároveň preciznější než klasický žiletkový strojek. Hladce oholená tvář nebo upravené vousy – to je známka opravdových gentlemanů. A s produkty King C. Gillette dokážete i vy dosáhnout skvělých výsledků.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová specialistka,

redakce Holime.cz

S článkem souvisí: