Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Jaký je rozdíl mezi IPL epilátory Philips Lumea

  • 23. března 2023

Epilátory Philips Lumea patří stále k nejoblíbenějším. Vybrat si mezi nimi ten, který vám bude opravdu vyhovovat, nemusí být úplně snadné. Proto vás výběrem provedeme.

IPL epilátory Philips Lumea

IPL epilátory Philips Lumea

Všechny IPL epilátory používají stejný typ intenzivního pulzního světla, takže základ práce epilátoru je u všech modelů stejný. O bezpečnost epilace se vždy postará senzor pokožky. Jak funguje? Epilátor přiložíte k místu pokožky, které se chystáte epilovat, zmáčknete tlačítko, díky kterému přístroj rozezná odstín pokožky a podle toho sám nastaví intenzitu záblesku. Samozřejmě si intenzitu můžete vybrat i ručně – to znamená snížit nebo zvýšit podle potřeb, ale překračování doporučené intenzity nedoporučujeme.

V zásadě se IPL epilátory Philips Lumea dělí na dvě základní řady. Poznáte je podle označení SC nebo BRI. Základní řada má právě označení SC. Tyto epilátory mají životnost žárovky 250 000 záblesků a umožňují pouze provoz s připojeným kabelem. Modely BRI disponují životností žárovky 450 000 záblesků a je možné je používat s připojeným napájecím kabelem nebo na baterii. Další zásadní rozdíl je v nástavcích. Modely BRI mají již nástavce tvarované pro každou oblast. Buď jsou prohnuté, nebo vypouklé podle toho, pro kterou oblast jsou určené. Díky těmto tvarům směřuje maximum intenzivního pulzního světla na pokožku a epilace je tak účinnější.

V čem se pak liší jednotlivé modely? Je to celkem snadné. Každý má v balení jiné příslušenství a jiné množství nástavců, případně se liší barevným provedením. Jednoduše tak koukejte vždy na produktové fotografie a kontrolujte vypsaný obsah balení. A podle čeho se rozhodovat při výběru? Určitě podle toho, pro jaké oblasti se chystáte IPL epilátor používat. Vždy je lepší mít speciální nástavec pro oblasti, které jsou citlivější, jako je tvář nebo podpaží. Potřebujete jakkoliv poradit s rozhodnutím? Obraťte se na naši poradnu, rádi vám pomůžeme.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová specialistka,

redakce Holime.cz