Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkDopravu
máte
zdarma
Menu

Nejoblíbenější novinka Philips OneBlade

  • 30. října 2019

Jeden strojek pro hladké oholení i zastřihování? To je právě Philips OneBlade. I proto si získal velkou část mužů. Poradí si krátkými vousy, s delším strništěm a i chloupky na těle. Vybírat můžete z mnoha modelů, které se od sebe liší jen v několika detailech. Všechny strojky Philips OneBlade totiž používají stejný břit.

Philips OneBlade

Philips OneBlade

Základní model má označení QP2520. K němu dostanete břit a tři zastřihovací hřebeny pro délky jeden, tři a pět milimetrů. Strojek nabízí až 45 minut používání, jen nabíjení trvá trochu déle 8 hodin. Jedná se o úplně základní strojek, který je ale pro běžné holení dostačující.

O něco lepším modelem je typ QP2630. Tělo strojku je skoro stejné, ale už máte o něco lepší baterii. Ta po osmi hodinách nabíjení nabízí 60 minut používání. Strojek má v názvu označení Face&Body. Proto k němu dostanete speciální zastřihovací hřeben, který je určen při použití strojky na tělo. Hřeben způsobí, že se břit nedotýká přímo pokožky. Strojek tak sice neoholí tělo zcela dohladka, ale zároveň se díky tomu vyvarujete podráždění pokožky.

Dalšími následníky už jsou modely, které vypadají hodně odlišně než dva předchozí. Mají tělo s displejem a už disponují nastavitelným zastřihovacím hřebenem. U toho si můžete vybrat z délek od 0,4 do 10 mm. Zvyšuje se i komfort používání, protože strojky stačí nabíjet hodinu a můžete je používat 90 minut. Pro vaše pohodlí je lze také používat i ve sprše. Modely QP6520 a QP6620 se od sebe liší pouze tím, že typ QP6620 je určen i pro úpravu chloupků na těle a tak disponuje už již zmíněným speciálním hřebenem.

Jako poslední je potřeba zmínit, že břit vydrží přibližně 4 měsíce, záleží samozřejmě na četnosti používání. Philips One Blade jsou prvními strojky, které umožňují jak zastřihování vousů, tak jejich oholení. Poradí si dobře i s týdenním nebo čtrnáctidenním vousem, který můžete buď jenom zkrátit, nebo kompletně shodit.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

produktová specialistka,

redakce Holime.cz

S článkem souvisí: