Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Nazuby.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkDopravu
máte
zdarma
Menu

5 tipů na dárky pro letošní Vánoce + bonus

Říkáte si „Kam se zase poděl celý rok?“ Nedávno jste sundavali vánoční světýlka a teď abyste je znovu věšeli? To to letí… Zastavit čas bohužel nedokážeme, ale doporučit 5 skvělých vánočních dárků, to umíme. Letos u stromečku nečekejte žádné pokleslé tváře – „díky, táto“, ale pořádnou radost od drsných vousů až po jemné chloupky.

Bezradní s výběrem dárku? Inspirujte se naším výběrem
Bezradní s výběrem dárku? Inspirujte se naším výběrem

Před světlem neuniknou ani chloupky pod svetrem

Pssst… Prozradíme vám tajemství – Věděli jste, že každá žena si tajně přeje dokonale oholenou pokožku po celém těle a hlavně bez bolesti? Ani v těch nejlepších salonech nezajistíte, že odstraňování chloupků proběhne bez výkřiku „AU“!

Světelný epilátor Philips Lumea Series má 4 speciální nástavce, se kterými bezbolestně odstraníte všechny chloupky – a hlavně… z pohodlí domova. Dopřejte jí pocit dokonale hladké pokožky.

Ostří, které by záviděl samotný Excalibur

Každý rok je to stejné: „Co by sis přál od Ježíška?“„ Hmm, já nevím…“ A potom babo raď…

Naštěstí my poradit umíme: Philips OneBlade. Že jste o tomhle zastřihovači ještě neslyšeli? Honem zbystřete – poradí si se zastřihováním i oholením nejen vousů, ale i zad nebo intimních partií. Břit je oboustranný a snadno jej omyjete pod proudem vody.

P. S. Že už OneBlade používá? Náhradních břitů na neposedné vousy není nikdy dost a zásoba 4 – na každé roční období jeden – nenechá chladným ani toho největšího flegmatika.

Dopřejte jí vzrušení 50minutového bzučení

Ať jsou vaše křivky typicky české nebo máte postavu na titulní stránku časopisu, chloupky (bohužel) rostou nám všem, všude a pořád. Ach jo…

Co takhle spojit příjemné s užitečným? Luxusní epilátor Braun Silk épil vydrží 50 minut provozu a smíte ho používat i ve vodě… Jinak řečeno, dopřejte si (nebo jí) hodinku nerušené relaxace v koupelně, s napuštěnou vanou, epilátorem v jedné ruce a v druhé – třeba vínečko.

Výběr muziky už necháme na vás – nebo si raději chcete užívat zvuky nového epilátoru? Zzzzz.

Balzám po holení, ten váš muž ocení

Dámy, zastavte se na okamžik a podívejte se na koupelnovou poličku. Co tam jenom schází?

„Hmm... Volné místo?“ To bezesporu… Ale teď jsme měli na mysli pánský hydratační, chladící a zklidňující balzám po holení – dokonalý Angry Beards Jack Saloon.

Darujte svému muži malého pomocníka od české značky.

Pro připravenou ženu – co „kdyby náhodou“?

Peeling na intimní partie, zklidňující sérum a holicí gel – svatá trojice, která ženu dostane až na vrchol… pocitu komfortu. 🙂

Luxusní kosmetika Satin Care už sama o sobě vypadá opravdu krásně a čistě. Je to jednoduše sada, po které touží každá připravená žena.

Už žádné „kdyby náhodou“, o Vánocích se sny plní! Prožijte se svou vyvolenou jedinečný večer plný dobrodružství na poli intimní péče. Darujte jí pod stromeček svatou trojici (a sebe).

Bonusový tip pro ni i pro něj

S podrážděnou pokožkou jde ruku v ruce podrážděná nálada. Aby se vaše okolí ani s jedním nepotýkalo, hoďte jim pod stromeček něco zdánlivě ryze praktického – náhradní holicí hlavice. Že to není jako senzační dárek? Inu, možná. Ale přibalte k náhradním hlavicím pro muže rozmazlovací kosmetiku na vousy a k náhradním hlavicím pro ženu voňavé peelingy a... tadá! Právě jste vytvořili dokonalý relaxační balíček.


Klára Lípová, DiS.
autorka článku

Klára Lípová, DiS.

redakce Holime.cz